c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Atrakcje

430 m2 ściany boulderowej

530 m2 czystej wspinaczki

Kryty Park Linowy

Poznaj Jego Wysokość FlyWall!

800 m2 czystej wspinaczki, drogi o różnym stopniu trudności, najwyższa ściana wspinaczkowa na Podkarpaciu - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Was w naszym Centrum Wspinaczkowym!

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Naszym największym obiektem jest ściana do wspinania z liną 530 m2. Obiekt wyposażono w stanowiska na wędkę oraz jedynie w Rzeszowie stanowiska z automatyczną asekuracją – dzięki temu nie musisz przychodzić na trening z asekuratorem! Ścianę zaprojektowano według najnowszych standardów we współpracy z najlepszymi routesetterami – żaden użytkownik nie będzie mógł narzekać na nudę! Drogi poprowadzono z podziałem na różne stopnie trudności. Dodatkowo, ścianę przygotowano i odpowiednio wyposażono do prowadzenia dróg z asekuracją dolną.

Untitled design-11
Untitled design-9

ŚCIANA BOULDEROWA

Bouldering to wspinaczka na niewielkich wysokościach – do 5 metrów. Jedyną formą asekuracji jest wytrzymały materac z atestem. Na 430 m2 możliwe jest sprawdzenie swoich sił na drogach o zróżnicowanym stopniu trudności, również pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Bouldering wymaga jedynie ubrania się w strój sportowy oraz odpowiednie buty – jest to więc świetny pomysł na rozpoczęcie swojej przygody ze wspinaczką!

ŚCIANY FUN CLIMBING DLA DZIECI

Nasi Najmłodsi Goście również mogą skorzysta z oferty obiektu FlyWall! Fun Climb to propozycja stworzona z myślą o dzieciach, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze wspinaczką. Specjalnie zaprojektowane drogi, kolorowe elementy ścianki oraz czujne oko instruktorów przeszkolonych do pracy z dziećmi to nasz sposób na wprowadzenie młodych adeptów do tej sztuki! Nasze ścianki Fun Climbing wyposażone są w mechanizmy autoasekuracyjne, dzięki czemu wspinaczka staje się jeszcze bezpieczniejsza!

Untitled design-10
park linowy rzeszów

PARK LINOWY

Kryty dwupoziomowy park linowy to najnowsza mega atrakcja dla wszystkich odwiedzających FlyWall. Park linowy zawiera aż 18 różnorodnych przeszkód, jest podzielony na dwa poziomy, a jego wysokość to 9 metrów – co zapewnia odpowiednią dawkę wrażeń! Rozwiązanie zapewniające asekurację umożliwia przejście wszystkich przeszkód na obu poziomach bez konieczności przepinania się.

ZAJĘCIA FITNESS, JOGA, STRETCHING

W naszej salce fitness odbywają się zajęcia z instruktorami – to również miejsce, w którym można indywidualnie przygotować się do wspinaczki. Nieco bardziej ukierunkowani goście mogą uczestniczyć w zajęciach z jogi, a także uprawiać szeroko rozumiany stretching, również razem z naszymi trenerami. To także miejsce, w którym można nawiązać nowe znajomości z innymi maniakami wspinaczki – i nie tylko!

Untitled design-6
Untitled design-9

 

STREFA STREET WORKOUT

Street workout, czyli miejsce do ćwiczeń z wykorzystaniem własnego ciężaru. Do dyspozycji naszych gości oddajemy proste sprzęty, dzięki którym będa oni w stanie zwiększyć swoją wydolność oraz siłę na ściankach wspinaczkowych. Ponadto, street workout to świetny sposób na rozgrzewkę prowadzoną tuż przed rozpoczęciem eksploracji kolejnych dróg przygotowanych na ściankach w kompleksie FlyWall!